Aktuality

Krkonošský veletrh v Trutnově
17.04.2018

NÁŠ NOVÝ ZÁKAZNÍK, Sojka mu zimou uletěla, a tak nás Krakonoš požádal o nové tepelné čerpadlo Panasonic, aby se mu vrátila zpět.


Srdečně Vás zveme na Krkonošský veletrh v Trutnově, který se koná 27. - 28. dubna 2018. Volná vstupenka

číst více
Nabídka zaměstnání
17.04.2018
Příjmeme nového zaměstnance obor Chlaďař/ Technik chladících zařízení. Více informací na telefonním čísle: 608 063 079 nebo e-mailem: milosvlasak@seznam.cz
číst více
Nabídka zaměstnání
05.05.2017
Příjmeme nového zaměstnance na pozici Elektrikář. Nástup možný ihned. Více info na tel.: 608 063 079 nebo e-mailem milosvlasak@seznam.cz
číst více
Nový katalag tepelných čerpadel 2016/2017
04.08.2016
Pro stažení katalogu klikněte zde: Katalog TČ 2016/2017
číst více
Nová řada tepelných čerpadel Panasonic
19.04.2016
PANASONIC PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU TEPELNÝCH ČERPADEL „AQUAREA GENERACE H“  

Panasonic uvádí na trh novou řadu tepelných čerpadel Aquarea Generace H v provedení Bi-Bloc, zahrnující vylepšený design usnadňující instalaci a nový, uživatelsky příjemný dotykový panel. Nová Aquarea Generace H s vynikající energetickou účinností A ++, představuje ideální řešení pro domácnosti, které chtějí ještě více zefektivnit svoje výdaje za energie.

Klíčové vlastnosti řady Aquarea Generace H:
Energetická účinnosti A ++
Odnímatelný dotykový panel
Elegantní, moderní design
Snadná instalace a údržba
Široká škála možností zapojení a ovládání

Inteligentní ovládání a snadná instalace

Nejvýraznějším znakem nové řady Aquarea Generace H je snadno použitelný ovládací panel, který je vybaven 3,5palcovým dotykovým LCD panelem s vysokým rozlišením. Uživatelům je tak usnadněno ovládání systému i nastavení různých funkcí, včetně nových režimů, jako je například režim bazénu. Panel umožňuje uživatelům sledovat energetický vstup a výstup v průběhu dnů, týdnů a měsíců, a získají tak komplexní přehled o využívání energie a vzniklé úspoře.

Panel, který obsahuje snímač teploty, může být z vnitřní jednotky vyjmut a instalován na jiném místě v domě, aby sloužil jako dálkové ovládání systému i termostat. Jeho plochý, inovativní design zaručuje, že se stane nenápadnou součástí jakéhokoliv interiéru. Novým ovladačem lze také nastavit topení ve dvou různých zónách. K dispozici je 10 evropských jazyků včetně češtiny.
 
Vnitřní jednotka Generace H prošla výrazným redesignem po stránce atraktivity i uživatelské přívětivosti a je proti svým předchůdcům menší, takže po instalaci zabírá méně místa.

Dlouhodobé úsilí společnosti Panasonic, aby instalace a údržba výrobků byla co nejjednodušší, se odrazila i v Generaci H. Součástí vnitřní jednotky je nově i vodní filtr včetně dvou kulových ventilů, což značně urychluje montáž. Filtr je pro snadný přístup při údržbě umístěn na přední straně jednotky. Generace H také nově obsahuje senzor, který přesně měří aktuální průtok vody. Díky této novince zjistí koncový zákazník s naprostou přesností výkon čerpadla, a může tak snáze monitorovat jeho spotřebu a celkovou účinnost.
 
Pro snadnější montáž bylo upraveno také uspořádání trubek. Potrubí s chladivem je nyní souběžně s vodovodním potrubím, takže jakmile je připojeno vodovodní potrubí, je mnohem jednodušší potrubí s chladivem připojit. Řídící jednotka je umístěna na přední straně. Potrubí je instalováno odděleně od elektrické části, která může být pro snadnější přístup jednoduše odejmuta.

Generace H rovněž nabízí množství volitelných funkcí zajišťující její vysokou flexibilitu. Uživatelé si například mohou zakoupit dodatečné příslušenství ve formě PCB. Prostřednictvím této desky budou mimo jiné schopni ovládat solární panely, externí přepínání mezi vytápěním a chlazením a navíc získají možnost ovládat celý systém na svorkách 0 - 10 V. Mezi dodatečné příslušenství rovněž řadíme třícestný ventil, jehož vnitřní instalaci konstrukce bez problémů umožňuje. Nové Internetové ovládání systémem Aquarea Cloud je samozřejmosti.
číst více
Nová zelená úsporám: Startuje kontinuální výzva
04.01.2016
Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR zveřejnili podmínky další výzvy v programu Nová zelená úsporám určenou pro rodinné domy.
číst více
Konečně nám dorazil velký pomocník pro Vaši stavbu: Míchací lopata JCB 3CX
26.03.2015
Podívejte se na video nebo mrkněte na náš facebookový profil. Tam naleznete více videí.
číst více
Moderní bydlení a zahrada
13.01.2015
Podívejte se na fotky našeho stánku z již prohěhlé výstavy v Aréně Pardubice.
číst více
Prohlédnout mapu referencí